این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گردوی اسرائیلی مشهورترین و پرفروش ترین نوع گردو در جهان است.آجیل یونیک به عنوان خریدار گردو اسرائیلی از یک سو و فروشنده گردو اسرائیلی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع گردو به خصوص گردو اسرائیلی معمولی ،گردو اسرائیلی درجه یک و... فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش انواع گردو اسرائیلی و یا استعلام قیمت گردو اسرائیلی دارید با ما تماس بگیرید.

مغز گردو

گردوی اسرائیلی مشهورترین و پرفروش ترین نوع گردو در جهان است.آجیل یونیک به عنوان خریدار گردو اسرائیلی از یک سو و فروشنده گردو اسرائیلی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع گردو به خصوص گردو اسرائیلی معمولی ،گردو اسرائیلی درجه یک و... فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش انواع گردو اسرائیلی و یا استعلام قیمت گردو اسرائیلی دارید با ما تماس بگیرید.

آجیل یونیک در زمینه خرید و فروش انواع گردو اسرائیلی از جمله مغز گردو اسرائیلی ، گردو اسرائیلی با پوست چوبی و گردو اسرائیلی با پوست تر فعالیت می کند ، از این رو اگر قصد صادرات گردو اسرائیلی و یا بسته بندی گردو اسرائیلی جهت صادرات گردو را دارید ، جهت فروش عمده گردو اسرائیلی در صورت تمایل فرم درخواست فروش گردو اسرائیلی را تکمیل کنید

اگر به دنبال فروش گردو اسرائیلی خود هستید ، ما در مجموعه آجیل یونیک خریدار گردو اسرائیلی شما به صورت نقدی و یا خریدار گردو اسرائیلی به صورت امانی جهت صادرات گردو اسرائیلی میباشیم . کشاورز وتامین کننده ی گرامی چنانچه به جهانی شدن محصول خود می اندیشید و چشم به بازار های جهانی جهت فروش گردو اسرائیلی خود دوخته اید ، با ما تماس بگیرید . ما در مجموعه یونیک آماده خرید گردو اسرائیلی شما میباشیم

اگر به دنبال خرید عمده ی گردو اسرائیلی مرغوب ایرانی میباشید ، مجموعه ی یونیک ارائه دهنده مرغوب ترین انواع بادام اعمم از گردو اسرائیلی ، گردو چندلر ، گردو پوسته کاغذی ، گردو تویسرکان و ... به صورت فله ، یا با بسته بندی های صادراتی ، با مناسب ترین قیمت میباشد و یا جهت اطلاع از قیمت روز انواع گردو اسرائیلی ، با ما تماس بگیرید

 

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی

گردو خوشه ای اسراییلی ۴۰ سال پیش توسط اسراعیلی ها به مرکز تحقیقات باغبانی کرج اورده شد و از انجا تکثیر یافت.این گردو در هر خوشه ی خود ۵ الی ۲۵ گردو دارد.زود بازده بودن این گردو و دیر گل بودن ان که مقاومت به مناطق سردسیری را دارد و پایه کوتاه بودن وباردهی جانبی و چربی این گردو که بیشتر از گردو های دیگر می باشد از خصوصیات بارز این گردو به شمار می اید.

گردو خوشه ای اسراییلی نسبت به گردو های دیگر میوه ی متوسط مایل به بیضی و مغز پر و سالم وپوست کاغذی و راحت کنده شدن پوسته از مغز را داراست.
باغداران عزیز در نطر داشته باشید که عمر اقتصادی این گردو همانند گردو های دیگر می باشد .و ضمنا این گردو بسیار تجاری و پر بازده می باشد. برای تولید گردو ی اسرائیلی تخت برند آجیل یونیک با ما تماس بگیرید. 

ویژگی گردو اسرائیلی


گردو میوهای گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد. گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و دارای چوب باارزش،جوانه های گردو به ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد،دمای تا ۱۱- درجه را تحمل می کند.

 

گردوی اسرائیلی چیست؟

مشهورترین و پرفروش ترین نوع گردو در جهان ، گردوی اسرائیلی است. این نهال در اکثر مناطق ایران قابل کشت است .ارتفاع نهال گردوی اسرائیلی از ۱۵ تا ۲۵ متر متغییر است .این نوع گردو در شرایط مساعد میتواند یک سال پس از کاشت گردو بدهد در حالی که نهال انواع دیگر گردو به حدود چهار سال نیاز دارند، بنابرین میتوان گفت بهترین نهال گردو برای کاشت است. میزان باردهی گردوی اسرائیلی نسبتا زیاد است.عمر دخت گردوی اسرائیلی میتواند به ۱۵۰ سال برسد.این نوع گردو نسبت به انواع دیگر مقادیر بیشتری از مواد جذب شده را در میوه در میوه ذخیره میکند ، بنابرین منبع خوبی از انواع مختلف ویتامین B می باشد. سایر ترکیبات عبارتند از: ویتامین E، ویتامینK، ویتامینC، منگنز، منیزیم، فسفر، روی، آهن، کلسیم و پتاسیم.مضرات گردو طوری است که بهتر است این نوع گردو به مقادیر بسیار کم نسبت به انواع دیگر مصرف شود چرا که اگر بیش از حد مصرف کنید، ممکن است است دچار ورم لوزه شوید.

خواص گردو اسرائیلی

گردو خون ساز و تصفیه کننده خون، درمان کننده بیماری های ریوی ومسکن دل پیچه است مربای گردو، ملین بوده و آپاندیس
را تقویت می کند، خوردن آن از تشکیل سنگ کلیه و سنگ کیسه صفرا جلوگیری کرده و خوردن آن با انجیر و موز مقوی حواس و مغز است
. چون گردو دارای مس می باشد بنابراین به جذب آهن در بدن کمک می کند گردو از بروز حمله قلبی جلوگیری می‌کند.

 

محصولات محبوب

انجیر خشک خندان

آجیل یونیک به عنوان خریدار انجیر خشک خندان از یک سو و فروشنده انجیر خشک خندان از سوی دیگر در سرتاسر

بادام سنگی

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام سنگی از یک سو و فروشنده بادام سنگی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام محب

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام محب از یک سو و فروشنده بادام محب از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام منقا

 بادام پوست کاغذی یا بادام منقا یک نوع از بادام می باشد که پوسته چوبی آن ، با فشار انگشت به راحتی

پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع

Scroll to top