این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع پسته را می شناسند. آجیل یونیک به عنوان خریدار پسته احمدآقایی از یک سو و فروشنده پسته احمدآقایی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع پسته به خصوص پسته احمدآقایی ،پسته احمدآقایی درجه یک و پسته فندقی و پسته کله قوچی فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش پسته احمدآقایی و یا استعلام قیمت پسته احمدآقایی دارید با ما تماس بگیرید.

پسته احمدآقایی

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع پسته را می شناسند. آجیل یونیک به عنوان خریدار پسته احمدآقایی از یک سو و فروشنده پسته احمدآقایی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع پسته به خصوص پسته احمدآقایی ،پسته احمدآقایی درجه یک و پسته فندقی و پسته کله قوچی فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش پسته احمدآقایی و یا استعلام قیمت پسته احمدآقایی دارید با ما تماس بگیرید.

آجیل یونیک در زمینه خرید و فروش انواع پسته از جمله پسته احمدآقایی ، پسته کله قوچی و پستهاوحدی و پسته احمد آقایی فعالیت می کند ، از این رو اگر قصد صادرات پسته احمدآقایی و یا بسته بندی پسته احمدآقایی جهت صادرات را دارید ، جهت خرید عمده پسته احمدآقایی در صورت تمایل فرم درخواست خرید پسته احمدآقایی را تکمیل کنید

 

آیا به دنبال خریدار پسته احمدآقایی میباشید؟!...


اگر به دنبال فروش پسته احمدآقایی خود هستید ، ما در مجموعه آجیل یونیک خریدار پسته احمدآقایی شما به صورت نقدی و یا خریدار پسته احمدآقایی به صورت امانی جهت صادرات پسته احمدآقایی میباشیم . کشاورز وتامین کننده ی گرامی چنانچه به جهانی شدن محصول خود می اندیشید و چشم به بازار های جهانی جهت فروش پسته احمدآقایی خود دوخته اید ، با ما تماس بگیرید . ما در مجموعه یونیک آماده خرید پسته احمدآقایی شما میباشیم

 

آیا به دنبال فروشنده ی عمده ی پسته ی احمدآقایی میباشید؟!...


اگر به دنبال خرید عمده ی پسته احمدآقایی مرغوب ایرانی میباشید ، مجموعه ی یونیک ارائه دهنده مرغوب ترین انواع پسته اعم از پسته احمدآقایی ، پسته احمد آقایی ، پسته کله قوچی ، پسته فندقی ، پسته اوحدی و ... به صورت فله ، یا با بسته بندی های صادراتی ، با مناسب ترین قیمت میباشد و یا جهت اطلاع از قیمت روز انواع پسته احمدآقایی ، با ما تماس بگیرید .اگر شما خریدار عمدهی پسته ی احمدآقایی هستید و قصد خرید پسته ی احمدآقایی بیش از 100 کیلو گرم را دارید ، با پر کردن فرم درخواست خرید و یا تماس با ما ، درخواست ارسال نمونه بار بین 100 گرم تا 1 کیلو از بار مورد نظر را ثبت نمایید.

 

<" href="/pestachio">پسته یکی از مفیدترین مغزیجات شناخته شده در بین ما ایرانی‌هاست. خواص فراوانی دارد و در خوشمزه‌گی کم‌نظیر است. ایران اولین و بهترین تولید کننده پسته احمد آقایی در جهان است.  پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع پسته را می شناسند. این پسته به همراه پسته اکبری از شناخته ترین انواع پسته است به همین علت رقایبت در این دو نوع پسته زیاد است.قیمت انواع پسته احمد آقایی به دلیل حجم بالایی که در خرید و فروش دارد باید به روز تعیین شود به همین جهت برای خرید پسته احمد آقایی به روز ازقیمت پسته مطلع شوید

پسته احمد آقایی

درخت پسته انواع مختلفی دارد . مهم‌ترین فاکتور در خرید پسته شور یا خرید پسته خام طعم آن است، که بیش از هر چیز به تازگی پسته برمی‌گردد. اما اندازه‌ و رنگ‌های پسته در انواع مختلف مانند کله قوچی، اکبری و فندقی متفاوت است. پسته احمد آقایی ظاهری درشت‌تر از سایر پسته‌ها دارد، به قول معروفپسته مجلسی است و معمولا در آجیل استفاده می‌شود.

اولویت ما در آجیل یونیک جلب اعتماد شماست. برای همین تمام تلاش خود را می‌کنیم تا آجیل را در بهترین کیفیت و تازگی مطلوب به دست مشتریان برسانیم‎‌مان برسانیم.

خواص پسته احمد آقایی

  • است B6پسته سرشار از ویتامین .
  • آهن فراوانی دارد  و خونساز است.
  • مصرف ۱۰۰ گرم مغز پسته نیمی از پروتئین و فیبر مورد نیاز بدن شما را تأمین می‌کند.

فواید پسته احمد آقایی

پسته به برای استخوان سازی مفید است.مصرف پسته برای باز کردن مجاری کبد توصیه شده است. پسته احمد آقایی یا سایر پسته‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین B6 شادی آور هستند. بیشتر از همه چیز پسته به خاصیت خون‌سازی‌اش معروف است.کسانی‌که کم خون هستند می‌توانند روزی ده عدد پسته مصرف کنند.

موارد مصرف پسته

پسته علاوه بر استفاده در آجیل، در جهان برای آشپزی نیز استفاده فراوانی دارد. خلال پسته در مرصع‌پلو، شله‌زرد و قیمه نثار استفاده می‌شود. کرۀ پسته هم از آن فرآورده ‌های پرطرفدار در صبحانه است. مغز پسته هم در تهیه انواع دسر و بستتنی استفاده می‌شود..

سایر پسته ها:

امروزه انواع پسته‌ها در بازار موجودند و هرکسی طبق سلیقه و نیاز خود پسته مورد نظر خود را استفاده می‌کند.

محصولات محبوب

انجیر خشک خندان

آجیل یونیک به عنوان خریدار انجیر خشک خندان از یک سو و فروشنده انجیر خشک خندان از سوی دیگر در سرتاسر

بادام سنگی

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام سنگی از یک سو و فروشنده بادام سنگی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام محب

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام محب از یک سو و فروشنده بادام محب از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام منقا

 بادام پوست کاغذی یا بادام منقا یک نوع از بادام می باشد که پوسته چوبی آن ، با فشار انگشت به راحتی

پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع

Scroll to top