این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ایران اولین و بهترین تولید کننده پسته اکبری در جهان است.آجیل یونیک به عنوان خریدار پسته اکبری از یک سو و فروشنده پسته اکبری از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع پسته به خصوص پسته اکبری ،پسته احمدآقایی درجه یک و پسته فندقی و پسته کله قوچی فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش پسته اکبری و یا استعلام قیمت پسته اکبری دارید با ما تماس بگیرید.

پسته اکبری

ایران اولین و بهترین تولید کننده پسته اکبری در جهان است.آجیل یونیک به عنوان خریدار پسته اکبری از یک سو و فروشنده پسته اکبری از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع پسته به خصوص پسته اکبری ،پسته احمدآقایی درجه یک و پسته فندقی و پسته کله قوچی فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش پسته اکبری و یا استعلام قیمت پسته اکبری دارید با ما تماس بگیرید.

آجیل یونیک در زمینه خرید و فروش انواع پسته از جمله پسته اکبری ، پسته کله قوچی و پستهاوحدی و  پسته احمد آقایی فعالیت می کند ، از این رو اگر قصد صادرات پسته اکبری و یا بسته بندی پسته اکبری جهت صادرات را دارید ، جهت خرید عمده پسته اکبری در صورت تمایل فرم درخواست خرید پسته اکبری را تکمیل کنید

 

آیا به دنبال خریدار پسته اکبری میباشید؟!...

اگر به دنبال فروش پسته اکبری خود هستید ، ما در مجموعه آجیل یونیک خریدار پسته اکبری شما به صورت نقدی و یا خریدار پسته اکبری به صورت امانی جهت صادرات پسته اکبری میباشیم . کشاورز وتامین کننده ی گرامی چنانچه به جهانی شدن محصول خود می اندیشید و چشم به بازار های جهانی جهت فروش پسته اکبری خود دوخته اید ، با ما تماس بگیرید . ما در مجموعه یونیک آماده خرید پسته اکبری شما میباشیم

 

آیا به دنبال فروشنده ی عمده ی پسته ی اکبری میباشید؟!...

اگر به دنبال خرید عمده ی پسته اکبری مرغوب ایرانی میباشید ، مجموعه ی یونیک ارائه دهنده مرغوب ترین انواع پسته اعم از پسته اکبری ، پسته احمد آقایی ، پسته کله قوچی ، پسته فندقی ، پسته اوحدی و ... به صورت فله ، یا با بسته بندی های صادراتی ، با مناسب ترین قیمت میباشد و یا جهت اطلاع از قیمت روز انواع پسته اکبری ، با ما تماس بگیرید .اگر شما خریدار عمدهی پسته ی اکبری هستید و قصد خرید پسته ی اکبری بیش از 100 کیلو گرم را دارید ، با پر کردن فرم درخواست خرید و یا تماس با ما ، درخواست ارسال نمونه بار بین 100 گرم تا 1 کیلو از بار مورد نظر را ثبت نمایید.

 

 ایران اولین و بهترین تولید کننده پسته اکبری در جهان است. پسته یکی از مفیدترین مغزیجات شناخته شده در بین ما ایرانی‌هاست. خواص فراوانی دارد و در خوشمزه‌گی کم‌نظیر است. پسته اکبری از ارقام تجاری پسته و از نظر اقتصادی دارای بالاترین ارزش می باشد، میوه های آن بادامی شکل، کشیده و درشت هستند، از خصوصیات این رقم رشد رویشی زیاد با رگبرگهای متراکم و سطح وسیع برگ، محصول خوب، دیرگل و دیررس بوده

آشنایی با پسته اکبری:

 درخت پسته انواع مختلفی دارد که احتمالاً تا به حال هنگام خرید با نام‌های آن آشنا شده‌اید. مهم‌ترین فاکتور در خرید پسته شور یا خرید پسته خام طعم آن است، که بیش از هر چیز به تازگی پسته برمی‌گردد. اما اندازه‌ و رنگ‌های پسته در انواع مختلف مانند پسته کله قوچی،پسته احمد آقایی،پسته اکبری و پسته فندقی متفاوت است. پسته اکبری ظاهری درشت‌تر از سایر پسته‌ها دارد، به قول معروف مجلسی است و معمولا در آجیل استفاده می‌شود.

اولویت ما در مجموعه آجیل یونیک جلب اعتماد شماست.

خواص پسته اکبری

  • پسته اکبری سرشار از ویتامین B6 است.آهن فراوانی دارد  و خونساز است.مصرف ۱۰۰ گرم مغز پسته نیمی از پروتئین و فیبر مورد نیاز بدن شما را تأمین می‌کند.

به گفته متخصصین تغذیه آجیل‌ها به دلیل داشتن فیبر، ویتامین B ،  چربی‌های اشباع نشده و آنتی اکسیدان‌ها بسیار برای سلامتی مفید هستند. پسته اکبری یا سایر پسته‌ها به دلیل دارا بودن ویتامین B6 شادی آور هستند. بیشتر از همه چیز پسته به خاصیت خون‌سازی اش معروف است.کسانی‌که کم خون هستند می‌توانند روزی ده عدد پسته مصرف کنند.

 

موارد مصرف پسته

پسته علاوه بر استفاده در آجیل، در جهان برای موارد آشپزی نیز استفاده فراوانی دارد. خلال پسته در مرصع‌پلو، شله‌زردو قیمه نثار استفاده می‌شود. کرۀ پسته هم از آن فرآورده ‌های پرطرفدار در صبحانه است. مغز پسته هم در تهیه انواع دسر و بستتنی استفاده می‌شود.

سایر پسته ها:

 امروزه انواع پسته‌ها در بازار موجودند و هرکسی طبق سلیقه و نیاز خود پسته مورد نظر خود را استفاده می‌کند. ما در مجموعه آجیل یونیک ، خریدار پسته درجه یک اکبری میباشیم

محصولات محبوب

انجیر خشک خندان

آجیل یونیک به عنوان خریدار انجیر خشک خندان از یک سو و فروشنده انجیر خشک خندان از سوی دیگر در سرتاسر

بادام سنگی

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام سنگی از یک سو و فروشنده بادام سنگی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام محب

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام محب از یک سو و فروشنده بادام محب از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام منقا

 بادام پوست کاغذی یا بادام منقا یک نوع از بادام می باشد که پوسته چوبی آن ، با فشار انگشت به راحتی

پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع

Scroll to top