این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام محب از یک سو و فروشنده بادام محب از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع بادام به خصوص بادام محب معمولی ،خرید و فروش بادام محب درجه یک و... فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش انواع بادام محب و یا استعلام قیمت بادام محب دارید با ما تماس بگیرید.

خرید بادام محب ، فروش بادام محب

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام محب از یک سو و فروشنده بادام محب از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش انواع بادام به خصوص بادام محب معمولی ،خرید و فروش بادام محب درجه یک و... فعالیت مینماید.اگر قصد خرید و فروش انواع بادام محب و یا استعلام قیمت بادام محب دارید با ما تماس بگیرید.

بادام محب از محبوب ترین بادام ها در ایران می باشد که بصورت عمده در چهارمحال و بختیاری کشت می شود. شرایط اقلیمی مناسب این استان باعث شده که بهترین بادام محب در این منطقه تولید گردد.

آجیل یونیک در زمینه خرید و فروش انواع بادام محب از جمله بادام محب ایرانی ، بادام محب وارداتی و بادام محب صادراتی فعالیت می کند ، از این رو اگر قصد صادرات بادام محب و یا بسته بندی بادام محب جهت صادرات را دارید ، جهت خرید عمده بادام محب در صورت تمایل فرم درخواست خرید بادام محب را تکمیل کنید

اگر به دنبال فروش بادام محب خود هستید ، ما در مجموعه آجیل یونیک خریدار بادام محب شما به صورت نقدی و یا خریدار بادام محب به صورت امانی جهت صادرات بادام محب میباشیم . کشاورز وتامین کننده ی گرامی چنانچه به جهانی شدن محصول خود می اندیشید و چشم به بازار های جهانی جهت فروش بادام محب خود دوخته اید ، با ما تماس بگیرید . ما در مجموعه یونیک آماده خرید بادام محب شما میباشیم

اگر به دنبال خرید عمده ی بادام محب مرغوب ایرانی میباشید ، مجموعه ی یونیک ارائه دهنده مرغوب ترین انواع بادام اعمم از بادام محب ، بادام منقا ، بادام سنگی ، بادام مامی و ... به صورت فله ، یا با بسته بندی های صادراتی ، با مناسب ترین قیمت میباشد و یا جهت اطلاع از قیمت روز انواع بادام محب ، با ما تماس بگیرید

البته در دیگر نقاط کشور نیز که شرایط مناسبی دارند این بادام تولید می شود. از خواص بادام محب می توا ن به جلوگیری از سرطان و از بین بردن سنگ صفرا اشاره نمود. گرامی برای اطلاع از قیمت بادام محب می توانند با ما تماس بگیرند.

بادام محب که نوع اصلاح شده بادام معمولی میباشد، وشامل بادام محب درجه یک و محب درجه دو می  باشد .گیاهی ست ملین،آرام بخش ،آنتی اکسیدان،دارای مواد مغذی که علاوه بر مصرف خوراکی دارای مصارف صنعتی و پزشکی  بسیاری نیز دارد.

خواص بادام محب

موجب  کاهش وزن ،قند خون و بیمـاری دیـابت میگـردد. سبـب تقـویت عمـلکرد ریه و اسـتحکام اسـتخوان ها ، افـزایش نیــروی جنســی می شود.

قیمت بادام محب

لطفاً جهت اطلاع ازقیمت بادام محب با توجه به نوسانات بازار تماس بگیرید

ما در مجموعه آجیل یونیک به شما کمک می کنیم بهترین و باکیفیت ترین آجیل را پیدا کنید. با ما تماس بگیرید.

محصولات محبوب

انجیر خشک خندان

آجیل یونیک به عنوان خریدار انجیر خشک خندان از یک سو و فروشنده انجیر خشک خندان از سوی دیگر در سرتاسر

بادام سنگی

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام سنگی از یک سو و فروشنده بادام سنگی از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام محب

آجیل یونیک به عنوان خریدار بادام محب از یک سو و فروشنده بادام محب از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای

بادام منقا

 بادام پوست کاغذی یا بادام منقا یک نوع از بادام می باشد که پوسته چوبی آن ، با فشار انگشت به راحتی

پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته است که از معاملات زیادی برخوردار بوده و اکثر خارجی ها این نوع

Scroll to top