این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آجیل یونیک

ما به عنوان خریدار خشکبار از یک سو و فروشنده خشکبار و آجیل از سوی دیگر در سرتاسر شهرهای ایران در زمینه خرید و فروش خشکبار و آجیل به خصوص خرید و فروش پسته،خرید و فروش انواع بادام ، خرید و فروش انواع گردو و مغز گردو ، خرید و فروش انواع میوه خشک اعمم از قیسی ، انجیر خشک ، مویز و... فعالیت مینماییم.اگر قصد خرید و فروشخشکبار را دارید با ما تماس بگیرید.

سایت آجیل یونیک در زمینه خرید و فروش انواع خشکبار و آجیل از جمله انواع مغز ها اعمم از مغز گردو ، مغز بادام ، مغز پسته و خلال پسته و... ، انواع خشکبار با پوست به صورت بوداده یا خشکبار خام اعمم از انواع پسته خام و پسته بو داده و بادام خام و بادام بو داده و انجیر خشک ویا انجیر تر و .. و تولید و بسته بندی انواع گیفت های آجیلی و بسته های آجیل کادویی فعالیت می کند 
، از این رو اگر قصد صادراتخشکبار و آجیل و یا بسته بندی شکیل آجیل جهت افزایش ارزش افزوده ی محصول خود را دارید با ما تماس بگیرید.
جهت خرید انواع خشکبار و آجیل می توانید ، فرم درخواست خرید زعفران را تکمیل کنید

آجیل یونیک ارائه دهنده خدمات کاملی چون بسته بندی، خرد کردن، سورت کردن و همچنین سفارشات قراردادی مشتریان خرده فروش، عمده فروش و تولید کنندگان می باشد. این خدمات زیر نظر متخصصان و در محیطی مطابق با استاندارد های بهداشت جهانی انجام میگیرد. 
 تمام مواد اولیه ما توسط تامین کنندگان تراز اول چه در داخل و چه در خارج تهیه میگردد، اگرچه آجیل یونیک با بازرسی های کنترل کیفی و آزمایشگاه مجهز مستقر خدمات
مطمئن و با ارزش بیشتری به مشتریان خود ارائه می نماید.
آجیل یونیک از اینکه ما را در این راه ,همراهی میکنید از شما سپاس گذار است .

برترین محصولات

آجیل کادویی

آجیل کادویی

 

مغزجات یونیک

مغز ها

میوه خشک

میوه خشک

آجیل مخلوط

آجیل مخلوط

 

 

Scroll to top